Hizmetlerimiz

ofis-tasimacigi

Özkanlar nakliyat, uzun yıllar önce sektöre adım atmış olmasından dolayı tecrübeleri gereği işinin profesyoneli olmayı başarmıştır. Ofisten ofise taşımacılık konusunda oldukça uzman olan firmamız, uzman personel kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile birlikte değerli eşyalar ve belgeleri oldukça dikkatli ve güvenle taşıyacaktır. 

askili-tekstil-tasimaciligi

Askılı tekstil taşımacılık konusunda uzmanlaşan Özkanlar taşımacılık, resimde de görüldüğü üzere askılı taşımacılık için gerekli donanımlı araçlara sahiptir. Nakliyat sırasında sorun çıkarmayacak olan araçlarımız, askılı taşımacılık için gerekli ebatta araç temin edilerek en iyi şekilde hizmet sunulacaktır. 

fuar-tasimacigi

Fuar taşımacılığın sorumluluğunun farkında olan firmamız, gerekli özen ve dikkati en iyi şekilde göstererek fuar eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyacaktır. Böylece eşyalarınız daha da güvenli taşınacaktır. 

ev-ve-villa-tasimaciligi

Özkanlar evden eve nakliyat, kurulduğu günden bu yana daima %100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermektedir. Güler yüzlü personelleri ve son teknoloji ekipmanları ile sunduğu ve sunacağı hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamak için gayret gösterecektir. Nakliyat için ücretsiz ekspertiz ve sigorta hizmeti veren firmamız, kalite ve güven esaslı olarak eşyalarınızı taşıyacaktır. 

 

Hizmetlerimiz
4.82 (96.47%) 17 Oy