Ambalajlama

Paketleme, bulunduğumuz sektörün en önemli bölümlerinden biridir. Özkanlar evden eve nakliyat firmamız tarafından eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak herhangi olası bir sarsıntıya karşı önlem alınmak amacı ile resimlerde göründüğü gibi en iyi şekilde ambalajlanmaktadır. Eşyalarınız taşıma sırasında her hangi bir hasar almaması için en doğru ambalaj seçimi yapılmakta olup dikkatli ve özenle paketlenmektedir.

ambalajlama-2

Paketlenen eşyalarınız yeni evinizde paketleri açılarak dilediğiniz şekilde yerleştirilmektedir. Paketleme sırasında eşyalarınızın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre çeşitli ebatlarda; beyaz kraft kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır. Eşyalarınız firmamız tarafından özenle taşınmakta olup herhangi bir hasar gelmemesi açısından tüm önlemler alınmaktadır.

ambalajlama

Eşyalarınızın yüklenme ve boşaltma işlemleri firmamız tarafından yapılmakta olup aynı zamanda eşyalarınızın demonte işlemleri de yapılmaktadır. Bunun yanı sıra eşyalarınız taşındığı yerde tekrar monte işlemleri yapılmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği açısından bir de sigortalama işlemi yapan Özkanlar evden eve nakliyat, bu sayede taşıma sırasında doğabilecek her hangi olağan dışı bir durum için önlem alınmış olacaktır.

ambalajlama-3 ambalajlama-4

 

Ambalajlama
4.45 (89.09%) 11 Oy